• English
 • II. časť - NECO ESTATE WINERY

  Modra je krásnym mestom s ešte krajšími svadobnými priestormi. Novomanželia majú hneď viacero možností, z ktorých si môžu vyberať. Jednou z nich je aj vinárstvo Neco Estate Winery, ktoré si vás získa tajomnou atmosférou vínnych pivníc a krásnou záhradou. Ak teda hľadáte zaujímavý a originálny priestor, ste na správnom mieste. Pripravil som si pre vás niekoľko základných informácií a fotografií, ktoré vám načrtnú, ako Neco Estate Winery vyzerá.

  Článok je druhým zo série svadobných priestorov v Modre. Prečítať si môžete aj:

  Tajomná atmosféra vínnych pivníc

  Neco Estate Winery je krásnym vinárstvom, ktoré je ako stvorené na svadby. Vďaka tomu, že citlivo prepája historické tehlové klenby s modernou architektúrou, zaisťuje jedinečnú atmosféru, ktorá sa odrazí aj na fotkách. Tie budú originálne a aj po rokoch z nich budete cítiť šťastie, ktoré ste pociťovali počas svojho svadobného dňa.

  Svadobný priestor sa nachádza v centre Modry. Budova sa na prvý pohľad môže zdať ako bežný domček, no keď prejdete cez jeho bránu, objaví sa pred vami zaujímavý a krásny areál spájajúci históriu vinárskej oblasti s nadčasovou eleganciou.

  Celá svadba na jednom mieste

  Veľkou výhodou Neco Estate Winery je to, že celú svadbu viete absolvovať na jednom mieste. V areáli môžete mať civilný svadobný obrad, a to priamo za stodolou v krásnej záhrade, ktorá sa nachádza pri kamennom opevnení mesta Modra.

  Po obrade si v areáli môžete užiť svadobnú hostinu a zábavu, po ktorej sa presuniete do svadobného apartmánu. Okrem toho sa tu nachádza aj zopár izieb, v ktorých môže prespať rodina a ďalší blízki hostia. Ostatní hostia majú k dispozícii ubytovanie v susednom penzióne.

  Ideálny priestor pre menšie svadby aj oslavy

  Neco Estate Winery má zaujímavú sálu s klenbovými stropmi a štýlovým barom v pivničke. Nechýba ani exteriérová časť, ktorá poteší hlavne hviezdnym nebom vytvoreným zo svetielok. Tie dodávajú lokalite príjemnú atmosféru.

  Exteriér je obzvlášť krásny počas letných večerov, kedy tu trávia hostia veľa času. Môžu si tu užiť svoj drink alebo vychutnať večerný bufet.

  Kapacita svadobného priestoru v prípade obsadenia vrchnej sály aj pivnice je 80 ľudí. Do vrchnej sály sa pritom za kruhové stoly zmestí približne 50 až 60 ľudí. Ide tak o ideálnu voľbu pre všetkých, ktorí plánujú skôr menšiu svadbu.

  Svadobný parket je v Neco Estate Winery o niečo menší, no netreba sa ničoho báť. Pre každého, kto si bude chcieť zatancovať, sa nájde miesto. Dokonca to, že je menší, má výhodu v tom, že hostia nebudú mať neustále pocit, že je prázdny a tancujú sami.

  Medzi ďalšie plusy tohto priestoru bezpochyby patrí aj to, že sa nemusíte nijako obmedzovať hlasitosťou hudby. DJ má svoje miesto priamo v interiéri, pričom hrubé múry sú výbornou zvukovou izoláciou. Ak nechcete, aby vonku alebo v okolí nebolo nič počuť, stačí zatvoriť dvere od sály.

  Služby Neco Estate Winery

  V Neco Estate Winery sa stretnete len s ochotou a flexibilitou. Personál sa snaží vyhovieť všetkým nevestám a hosťom. Poskytuje preto kvalitné služby, vďaka ktorým budete na svoj deň spomínať v tom najlepšom.

  Plusom je taktiež skutočnosť, že vinárstvo vie poskytnúť nevestám aj tipy na dobrých svadobných dodávateľov – od cateringu, foto/video až po výzdobu.

  Krásne fotografie z každej svadby

  Neco Estate Winery je priestorom, v ktorom sa dajú vyčarovať pekné svadobné fotografie. Osobne mám najradšej večerné slnko, ktoré svieti vzadu v záhrade. Počas zlatej hodinky vieme s klientom odfotiť krásne večerné fotografie a prepojiť tak atmosféru tohto miesta s modranskou dominantou, vežou katolíckeho kostolíka, na ktorú je zo záhrady perfektný výhľad.

  Zdá sa vám, že je toto miesto to pravé pre vašu svadbu? Neváhajte ma kontaktovať. Veľmi rád vám poradím.Viac fotiek z tohto očarujúceho miesta nájdete v mojej galérií.

  Zaujali Vás priestory Neco Estate Winery a plánujete tam osláviť Vašu svadbu?

  kontaktujte ma