• English
 • Volám sa Milan a som svadobný a rodinný fotograf

  Prostredníctvom objektívu sa snažím zachytiť lásku vo všetkých jej podobách. Svadobnú, partnerskú, rodinnú... To, že so svojimi 193 centimetrami ,,zapadnem,, medzi svadobčanov, vám sľúbiť neviem, ale to, že sa vám aj po rokoch v mysli vybaví množstvo krásnych spomienok pri pohľade na mnou zhotovené fotografie, už áno.

  Aby som dokázal zvečniť vaše šťastné okamihy a výnimočné detaily, musím vedieť tieto udalosti predvídať a byť v centre diania. Tieto okamihy prichádzajú samé, prirodzene, spontánne. A preto sa snažím nenápadne zapadnúť medzi hostí, svadobčanov a čakám na správny moment... Aj toto je jedna z mnohých vecí, ktorú som sa počas mojej cesty fotografa naučil.

  Foteniu sa venujem od detstva. Trvalo to niekoľko rokov a desiatky odfotografovaných svadieb, kým som prišiel nato, ktorým smerom sa budú moje fotky uberať. Mám rád fotky zaliate svetlom v štýle Light and airy. Jednoduchšie – fotografie, ktoré sa podobajú čo najviac tým filmovým.

  moja kariéra v číslach

  2015 – rok, ktorý priniesol do môjho života množstvo zmien, nových talentovaných a inšpiratívnych ľudí - fotografov, ale aj neoceniteľných skúseností. Spoznal som svoju lásku.

  2017 – Zobral som si ženu, ktorá mi ukázala čaro svadobného fotenia, absolvovali sme spolu desiatky svadieb (až sme to spečatili vlastnou).

  2020 – Prestížny svadobný blog The Wedding Chicks uverejnil moju reálnu svadbu na Wiegerovej Vile a foto editoriál „Magnóliová láska.“

  2021 – Francúzsky svadobný blog Adore Blog Mariage uverejnil príspevok z editoriálu „For my Love.“

  2022 – Svadobný blog Amber and Muse uverejnil príspevok z editoriálu „Mikro svadby ako nový trend.“

  Ak po prečítaní týchto riadkov máte pocit, že sme na jednej vlnovej dĺžke a máte záujem o fotografie odo mňa

  kontaktujte ma

  Ak sa chcete dozvedieť viac o o mne a mojej práci, prečítajte si sekciu FAQ