• English
 • klienti o mne napísali

  Monika Zárecká

  Nemôžem napísať nič iné len že som nesmierne rada že som našla Milana ako fotografa. Aj v tejto situácií nám bol ochotný našu "netradičnú" svadbu v covid dobe nafotiť.

  komunikacia s Milanom bola na uplne inej úrovni ako s inými fotografmi ktorých som oslovila.

  A výsledok je že nemám slov a na fotkách je zachytené to čo som v tom momente citila a prežívala a teraz si to vďaka nim môžem už s manželom prezerať stále.

  Veľká vďaka Milan ❤❤❤.

  Dominika & jakub

  Milanovi ďakujeme za nádherné zachytenie každého jedného dôležitého momentu našej svadby👏. Na fotkách sú zachytené momenty, detaily, zábava, emócie…všetko. Čistota a jemnosť fotiek iba podtrhli ten krásny deň.

  Milan bol a je veľký profesionál od prvého momentu, kedy sme sa s ním skontaktovali, cez všetky vymemené správy a maily, online stretnutia, samotný deň D, kedy vlastne ani neviem, že na svadbe bol, tak skvelo medzi nás zapadol a nenápadne bol vždy v správny čas na správnom mieste, až po samotné odovzdanie fotiek v nádhernom balení.

  Keby som sa mala vydávať znovu, ani na sekundu neváham a vyberiem si ho ako fotografa opäť. Verím, že sa ešte určite uvidíme.

  Ďakujeme ♥

  D+J

  Barbora Toth

  Milan nám zachytil tie najkrajšie momenty nášho svadobného dňa. Každý kto si tie fotky pozrie si vie presne predstaviť atmosféru toho krásneho dňa. Fotky sú krásne, jemné no precítené. Ďakujeme. Spolupracovalo sa nám s tebou super. Určite odporúčame 😍.

  Ivanka & Tomáš

  ,,Ešte raz sa chceme poďakovať Milanovi za nádherné fotky, ktoré predčili naše očakávania, profesionálny prístup a v neposlednom rade priateľskú atmosféru, ktorú dokázal vyčariť počas fotenia. Aj vďaka nemu bol náš svadobný deň nezabudnuteľný a dostal zhmotnenú podobu vo forme najkrajších fotiek, aké sme si vedeli predstaviť. Hodiny strávené nad hľadaním vhodného svadobného fotografa priniesli svoje ovocie. :-) Určite budeme odporúčať ďalej. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. ;-)
  I&T,,

  Henrieta & Tomáš

  ,,Milan Matuška ako svadobný fotograf bola tá najlepšia voľba! Ak by tu bola možnosť dať milión hviezdičiek, určite by tak bolo :) Milan je človek do koča aj do voza, kamarátsky, ľudský, uletený no zároveň veľký profesionál a detailista.
  Nie je nad to, keď sa tieto vlastnosti spoja v jedno a tak aj naozaj bolo.
  Milana som spoznala cez svoju kamarátku, ktorej fotil svadbu a v momente ako som uvidela jeho tvorbu, tak som si povedala, že ,,Milana musím mať aj ja" :)
  Jeho fotky sú nenútené, prirodzené a taký je aj sám Milan.
  Ešte raz ĎAKUJEME , že si bol súčasťou nášho krásneho dňa a že práve vďaka tebe máme zachytené tie najkrajšie spomienky a momenty práve od teba.,,

  Romanka & Jojo

  ,,Maximálna spokojnosť. Fotenie bolo úplne fantastické, odviazané, zábavné a určite nie posledné :))))))))) odporúčam všetkými desiatimi. Svadobné fotky sú prekrásne, stále si ich pozerám dokola :D Ďakujeme ,,

  Spokojny klient

  Denisa

  ,,Fotografa som našla cez google. Jeho práca sa mi páčila aj pre to, že ľudia na jeho fotkách vyzerajú ako reálne bytosti, a nie ako prephotoshopované animované postavičky :-) Aj naše sú teraz rovnako krásne.
  Ďakujeme za nádherné fotografie, neskutočne pohodové fotenie, profesionálny prístup a veľa trpezlivosti s našimi požiadavkami :-) A veľká vďaka za úžasne vyzdobenú darčekovú drevenú krabičku - je to síce už len maličkosť, ktorá ale naozaj potešila :-) Je vidieť, že Vás baví, čo robíte :) Vrelo odporúčam!,,

  Viac recenzií od klientov nájdete tu.