• Sloven─Źina
 • A celebration of female beauty

  Svadobn├Ż boudoir oslavuje ┼żensk├║ nehu a intimitu. Ozvl├í┼ítnite svoj svadobn├Ż de┼ł boudoir fotografiami, ktor├ę luxusn├Żm a z├írove┼ł jemn├Żm sp├┤sobom pod─Źiarknu kr├ísu samotnej nevesty. In┼ípirujte sa a zistite, ─Źo v├ís ─Źak├í v pr├şpade z├íujmu o toto netradi─Źn├ę svadobn├ę fotenie.

  Oslava ┼żenskosti po─Źas svadobn├ęho boudoir fotenia.

  Svadobn├Ż boudoir ako prekvapenie

  Foto editori├íl projektu For my Love zachyt├íva posledn├ę momenty nevesty predt├Żm, ako sa oble─Źie do svadobn├Żch ┼íiat.

  Boudoir fotenie prebieha elegantn├Żm sp├┤sobom, nie je pre nevestu stresuj├║ce a predstavuje pr├şjemn├Ż dar─Źek pre ┼żen├şcha pri prezeran├ş svadobn├Żch fotografi├ş.

  Priebeh boudoir fotenia

  Svadobn├Ż editori├íl vznikol v priestoroch May House v Modre, ktor├Ż pon├║ka n├ídhern├ę svadobn├ę apartm├íny.

  Nevesta, modelka Laura Wittner, sa do svojej ├║lohy dokonalo v┼żila. S pomocou svadobn├ęho sal├│nu WeddingNo.1, vlasov├Żmi doplnkami od talentovanej Mahasi by Petra a kvetinovej v├Żzdoby od ateli├ęru Papaver, sa stala pr├ş┼ąa┼żlivou a ne┼żnou bud├║cou nevestou, ktor├í ─Źak├í na svoj ve─żk├Ż moment.

  Nezabudnute─żn├ę spomienky za p├ír min├║t

  Boudoir fotenie nie je zd─║havou z├íle┼żitos┼ąou. Odohr├íva sa zvy─Źajne kr├ítko predt├Żm, ako si nevesta oble─Źie svoje svadobn├ę ┼íaty. Pri foten├ş je d├┤le┼żit├Żch len p├ír vec├ş:

  • miestnos┼ą s prirodzen├Żm svetlom,
  • negli┼ż├ę, biela ko┼íie─żka, elegantn├ę spodn├ę pr├ídlo alebo decentn├Ż ┼żupan,
  • svadobn├ę lodi─Źky (na fotk├ích od Badgley Mischka), pr├şpadne naboso
  • z├ívoj
  • usmievav├í nevesta v neskr├Żvanom o─Źak├ívan├ş.

  ─Ż├║bostn├Ż list v kaligrafii

  Na fotografi├ích je zachyten├Ż moment, ke─Ć si nevesta ─Ź├şta ─ż├║bostn├Ż list od svojho nast├ívaj├║ceho. V─Ćaka Martine Lyons, ktor├í ru─Źne prep├şsala poetick├ę riadky do kaligrafie, sa list aj s kr├ísnou ob├ílkou stal doplnkom, ktor├Ż dotvoril celkov├║ int├şmnu atmosf├ęru.

  Text je prepisom ─ż├║bostn├ęho listu Hon├│re de Balzaca, ktor├Ż venoval svojej milovanej Eweline H├ínskej v roku 1836.

  V┼íimnite si fotku zachyt├ívaj├║cu prekryt├║ tv├ír nevesty ─ż├║bostn├Żm listom (tzv. dvojit├í expoz├şcia).

  Doplnky dotv├íraj├║ atmosf├ęru

  Aj ke─Ć ide o vyzdvihnutie kr├ísy a ne┼żnosti nevesty, s├║ to pr├íve detaily, ktor├ę sa podie─żaj├║ na v├Żslednej atmosf├ęre, ktor├í z fotiek s├íla.

  Anemonky, iskern├şky, hrachor ─Źi eukalyptus. Kvety s├║ prvkom, ktor├Ż nesmie ch├Żba┼ą na ┼żiadnej svadbe. Ide z nich svie┼żos┼ą, rados┼ą, ┼í┼ąastie… Preto na ne netreba zab├║da┼ą ani pri foten├ş svadobn├ęho boudoiru.

  Dotvori┼ą atmosf├ęru v jemn├Żch pastelov├Żch odtie┼łoch p├║drovej a b├ę┼żovej je mo┼żn├ę aj prostredn├şctvom vhodne zvolen├ęho n├íbytku a dekor├íci├ş. V pr├şpade tohto editori├ílu sa pri v├Żbere n├íbytku podie─żala spolo─Źnos┼ą Noble Mayer. Dekor├ície, od stu┼żiek cez beh├║ne na stoly a┼ż po farebn├ę g├ízoviny, dodala Wisteria and vine.

  K├║zlo v odv├í┼żnej tajuplnosti

  Dominantn├Żm akt├ęrom je v┼íak nevesta. Nevinnos┼ą zachyten├í v bielej farbe s odv├í┼żnym preveden├şm. Snubn├Ż prste┼ł (od Miku┼í Diamonds) odr├í┼ża bl├ş┼żiacu sa ve─żk├║ chv├ş─żu a v├şno (z V├şno Ludvik) symbolizuje d├ívku vzru┼íenia a luxusu.

  Cel├Ż projekt bol zachyten├Ż hybridne na digit├ílne zrkadlovky a anal├│gov├Ż stredoform├ítov├Ż fotoapar├ít Mamiya 645 PRO. Anal├│gov├ę fotografie su z h─żadiska farebnosti nad─Źasov├ę. Film navy┼íe fotografii dod├í anal├│gov├ę zrno, ktor├ę je prirodzenej┼íie ako digit├ílny ┼íum.

  V┼íetk├Żm bud├║cim nevest├ím: Osl├ívte v├í┼í ve─żk├Ż de┼ł po svojom. Spoma─żte a uk├í┼żte svoju kr├ísu origin├ílnym, no z├írove┼ł tajupln├Żm sp├┤sobom. Ok├║ste ─Źaro boudoir fotografi├ş.

  N├í┼í projekt zaujal aj tvorcov prest├ş┼żneho franc├║zskeho fineartov├ęho blogu Ador├ę blog mariage, a preto sa rozhodli na┼íu pr├ícu uverejni┼ą. Je n├ím c┼ąou a ve─żk├Żm pote┼íen├şm st├í┼ą bok po voku najlep┼í├şch fotografov, ktor├ş uverej┼łuj├║ to najlep┼íie zo svojej pr├íce aj na tomto svadobnom blogu.

  ─Äakujeme v┼íetk├Żm dod├ívate─żom za skvel├║ spolupr├ícu. ┼ápeci├ílne po─Ćakovanie patr├ş ├║stretovej pani Barbore zo Star├ęho Domu, ktor├í n├ím ochotne spr├şstupnila priestory May House a v├Żrazne sa pri─Źinila na tom, aby sme dosiahli ─Źo najlep┼í├ş v├Żsledok fotenia.