• English
 • Jarné fotenie v ovocnom sade pri Bratislave

  15 foto

  100 €

  rezervovať fotenie

  Príroda sa pomaly prebúdza a spolu s ňou aj naša túžba vychutnať si prvé teplé lúče slnka, užiť si vôňu kvetov a bzukot včiel. Z nebies sa k zemi znáša spev škovránka a vzduch vonia kvetmi. Presne takáto atmosféra vás čaká vo ovocnom sade. Uchovajte si viac hmatateľných spomienok a darujte nezabudnuteľné zážitky. Pozvite svojich priateľov, rodinu alebo partnerov na jarné fotnie v ovocnom sade!

  Užite si jedno z najkrajších období v roku so svojimi nabližšími. Z jarného fotenia si odnesiete nielen nádherné spomienky, ale aj kopec úsmevných a príjemných momentov.

  Fotenie v sade

  Na to, aby ste si užili jarnú atmosféru, nemusíte chodiť ďaleko. Fotenie sa bude konať len pár kilometrov od Bratislavy.

  Krásny sad, zelená tráva a kopec kvetov. Toto miesto si zamilujete.

  Poloha sadu a možnosti parkovania

  Sad sa nachádza neďaleko Podunajských Biskupíc, je dobre dostupný od hlavnej asfaltovej cesty, takže žiadny offroad netreba 😀 . Parkovať sa dá v bezprostrednej blízkosti sadu. Presnú mapku vám v prípade záujmu o fotenie pošlem do mailu.

  Priebeh fotenia

  Každý si príde na svoje – pre hostí budú k dispozícii tri scény:

  1. drevená lavička
  2. hojdačka
  3. piknikový kútik !!!NOVINKA !!!

  • TIP: Ovocný sad je prirodzené prostredie. Odporúčame vám fotenie absolvovať oblečení v sviežich jarných a pastelových farieb. Výborné farby sú biela, béžová, ružová, belasá či piesková. Po tráve si navyše môžete s deťmi pochodiť aj naboso.

  Typy fotení

  Jarné fotenie je dostupné pre každého. Svoje si tu nájdu:

  • zamilované páry,
  • rodiny s deťmi,
  • páriky v očakávaní (tehotenské fotenie),
  • všetci. 🙂

  Čo si obliecť na fotenie

  Ak dumáte nad tým, čo si obliecť na fotenie, uvoľnite sa. Nepotrebujete žiadne rekvizity ani iné doplnky.

  Aby ste však na fotografiách ladili s prostredím, zlaďte svoj výber oblečenia do odtieňov bielej, béžovej, či krémovej. Typické jarné farby, ako napríklad žltá, sú tiež vítané. Výber oblečenia však necháme na vás – doneste si to, v čom sa budete všetci cítiť pohodlne.

  Ak majú deti svoje obľúbené hračky, nezabudnite ich zobrať na fotenie so sebou!

  V prípade rande fotenia si so sebou zoberte aj svadobné oznámenie. Pri tehotenskom fotení sa bude hodiť foto z ultrazvuku, oblečenie pre drobca, prípadne nejaká hračka.

  Cenník jarného fotenia

  • Cena: 100 €
  • Čas fotenia: 20-30 minút
  • online galéria s 15-timi fotkami s možnosťou stiahnutia fotiek vo webovom rozlíšení
  • plné rozlíšenie fotiek nahraté na dátovom úložisku, odkiaľ si fotky jednoducho stiahnete
  • možnosť tlače fotografií v odovzdanie v tejto štýlovej krabičke +25 eur
  • každá ďalšia upravená fotografia + 5 eur

  Odovzdanie fotografií

  Do týždňa od fotenia vám odošlem neupravené náhľady fotografií vo forme online galérie, ktoré budú slúžiť nato, aby ste si vybrali 15 ks fotografií, ktoré chcete, aby som vám upravil. Ak sa vám bude páčiť viac ako 15 kusov fotečiek, pokojne si vyklikáte viac 🙂. Každá ďalšia fotografia, ktorú vám upravím navyše, bude spoplatnená sumou +5 eur k foteniu.

  Hotové a upravené fotky vo finálnej podobe očakávajte do 2-3 týždňov od fotenia.

  Termíny fotení

  Termíny fotení sú závislé od prírody a od počasia. Sad zvykne naplno rozkvitnúť v období 10-20. apríl. Táto skutočnosť sa však môže meniť, preto je dobré termín fotenia konzultovať individuálne.

  • Konkrétne termíny budú pridané v závislosti od počasia a stavu rozkvitnutia sadu!

  V prípade veľkého záujmu termíny na fotenie pridáme.

  Termíny fotenia a samotná lokalita sa môžu zmeniť! Na jar 2023 boli pre fotenie nepriaznivé podmienky, stromy zmrzli. Prakticky ani plne nerozkvitli. Bolo to úplne nefotogenické.

  Z tohto dôvodu sa môže stať, že Vám bude ponúknuté alternatívne miesto a dátum fotenia. Vždy robíme všetko preto, aby sme fotenia naplánovali v čase najkrajšieho rozkvetu stromov a v čo najlepšie počasie.

  Užite si tohtoročnú jar novým spôsobom a začnite si ukladať každoročné spomienky do nového rodinného albumu. Rezervujte si fotenie predbežne už dnes!

  Kontaktujte ma

  Pozrite si pár fotiek z predošlých rokov

  kontaktujte ma