Cenník

Balíček rodina

Fotografovanie rodinných portrétov ( cca 1 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 60 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 13 x 18 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber 5€.

Cena: 100 eur

Balíček deti + tehulkovské

Fotografovanie detí a tehotenské ( cca 1 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 50 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 13 x 18 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber  5€.

Cena: 100 eur

Balíček Fashion and Glamour

Fotografovanie Glamour a Boudoir ( cca 2-3 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 40 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 13 x 18 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber 8 e

Cena 150 eur

Balíček rande, predsvadobné

Fotografovanie páru ( cca 1 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 60 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 13 x 18 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber  5€.

Cena: 100 eur

Presun fotografa vlastným vozidlo do 30 km od Trnavy je v cene honoráru. Vzdialenejšie lokality sú spoplatnené sumou 0,30 eur/km, alebo dohodou podľa vzdialenosti.

Preplatenie cestovných nákladov platí pre všetky vyššie uvedené fotobalíčky.

Cenník SVADBA

Vyplnte prosím formulár pre spresnenie a vypracovanie cenovej ponuky podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Následne Vás budem v čo najkratšom čase kontaktovať  emailom a pošlem Vám cenovú ponuku podľa kritérií, ktoré uvediete vo formulári. Ak ste uviedli aj svoj telefónny kontakt, môžem Vám na Vaše želanie aj zatelefonovať a komunikácia sa tak urýchli.

Ako sú spracovávané osobné údaje si môžete prečítať  TU.