Cenník

Balíček rodina

Fotografovanie rodinných portrétov ( cca 1 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 60 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 10 x 15 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber 4€.

Cena: 80 eur

Balíček deti + tehulkovské

Fotografovanie detí a tehotenské ( cca 1 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 60 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 10 x 15 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber  5€.

Cena: 80 eur

Balíček Fashion and Glamour

Fotografovanie Glamour a Boudoir ( cca 2 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 40 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 13 x 18 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber 7 e

Cena 90 eur

Balíček rande, predsvadobné

Fotografovanie páru ( cca 1 hod),profesionálna retuš záberov,DVD s upravenými zábermi v maximálnom rozlíšení ( cca 60 ks), 20 ks vytlacených fotografií vo formáte 13 x 18 cm. Odovzdané v štýlovom kraftovom balení, každý další upravený záber  5€.

Cena: 80 eur

Cenník SVADBA

Vyplnte prosím formulár pre spresnenie a vypracovanie cenovej ponuky podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Následne Vás budem v čo najkratšom čase kontaktovať  emailom a pošlem Vám cenovú ponuku podľa kritérií, ktoré uvediete vo formulári. Ak ste uviedli aj svoj telefónny kontakt, môžem Vám na Vaše želanie aj zatelefonovať a komunikácia sa tak urýchli.